9-10 września Narodowe Centrum Nauki będzie świętować 10-lecie swojej działalności.

logo10lat

grafika10lat

Obchody 10-lecia NCN będą transmitowane na żywo na naszej stronie internetowej, na profilu na Facebooku oraz kanale YouTube. Podczas konferencji uruchomimy także specjalną aplikację, która umożliwi komentowanie i zadawanie pytań. O szczegółach wydarzenia na bieżąco informujemy na stronie 10 lat NCN, a także w naszych mediach społecznościowych na Twitterze, Facebooku, Linkedinie, Instagramie, z hashtagiem #10latNCN.

Wszystkich naukowców, uczelnie, instytuty, a także instytucje związane z nauką zapraszamy do włączenia się w nasze obchody jubileuszowe. Zachęcamy do zdalnego uczestnictwa w wydarzeniach oraz publikacji materiałów i postów o sukcesach naukowców będących laureatami konkursów NCN z hashtagiem #10latNCN, #10yearsNCN.

KLIKNIJ ---> Informacja prasowa