Prezydent Miasta Opola ogłasza nabór wniosków o Stypendium Doktoranckie Prezydenta Miasta Opola wypłacane w roku akademickim 2019/2020.

WNIOSKI należy wysłać WYŁĄCZNIE pocztą, listem zwykłym (nie poleconym).

Termin: do dnia 24 marca 2020 roku  - decydować będzie data stempla pocztowego na przesyłce.

Osoby, które z powodów sytuacji epidemiologicznej napotkają kłopoty w wysyłaniu przesyłki, proszone są o wysyłanie wiadomości na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - otrzymają indywidualnie ustalony termin.

Dla uniknięcia Państwa podróży do Uczelni NIE SĄ WYMAGANE w momencie wysyłki załączniki wniosku zaświadczenia Uczelni:

- potwierdzające posiadanie przez kandydata statusu doktoranta,

- potwierdzające, że kandydat nie jest zwolniony z obowiązku uczestnictwa w zajęciach.

Załączniki te zostaną dołączone w terminie późniejszym wyłącznie przez kandydatów wskazanych do otrzymania stypendium.

Pracownik odpowiedzialny za nabór wniosków:

Marcin Dudek  - tel. kom. 785 120 600

Więcej informacji w linku

Wykaz wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe

Wykaz czasopism i konferencji