Webinarium - Zarządzanie informacją naukową w świetle Ustawy 2.0

W dniu 19.03.2020 r. o godzinie 14:00 odbędzie się webinar „Zarządzanie informacją naukową w świetle Ustawy 2.0”.

Podczas 45 – minutego webinarium prof. Łukasz Sułkowski oraz Piotr Masalski dokonają przeglądu nowoczesnych aplikacji sciencecloud do zarządzania nauką, odpowiadających na wyzwania jakie niesie Ustawa 2.0.

Sciencecloud  to ekosystem trzech nowoczesnych aplikacji, umożliwiających efektywne zarządzanie nauką w uczelni w oparciu o trzy moduły:

Wszyscy uczestnicy webinaru będą mieli możliwość zadania pytań i wymiany poglądów podczas webinarium.

Więcej informacji o webinarium oraz możliwość zapisu znajduje się na stronie https://pcgacademiawebinaria.pl/.

Przydatne telefony w razie pytań:

Agnieszka Piekart
Tel. +48 722 110 522