CZCIONKA:
KONTRAST:

Strona główna Działu Nauki Politechniki Opolskiej

PROJEKTY
BADAWCZE
DYSCYPLINY
NAUKOWE
NAGRODY
I SYPENDIA
SZKOŁA
DOKTORSKA
AWANSE
NAUKOWE

Na podstawie § 1. ust. 11  Regulaminu przyznawania grantów Rektora Politechniki Opolskiej w konkursie DELTA stanowiącego załącznik do zarządzenia nr 64/2021 Rektora Politechniki Opolskiej z dnia 08.07.2021 r. ogłoszony został IV nabór wniosków do konkursu DELTA.

Wnioski należy składać w terminie do dnia 29 września 2023 r. do Działu Nauki wyłącznie  w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przyjmowane będą wyłącznie wnioski przesłane ze służbowej skrzynki kierownika projektu w domenie PO. Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane w danej edycji konkursu.

Z Regulaminem konkursu można zapoznać się na stronie: iNET (Intranet) | Politechnika Opolska (dostępne po zalogowaniu)

Aktualny wzór wniosku znajduje się w Zarządzeniu nr 47/2022 (wersja pdf) oraz na stronie Działu i Nauki > Granty Rektora PO (wersja edytowalna)

 

Kontakt w razie pytań:

Ewa Wostal-Krawiec, tel. 77 449 8231, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.