Do 18 lutego 2015 r. trwają zapisy na bezpłatne szkolenia z zakresu upowszechniania nauki, które organizowane są przez Fundację na rzecz Nauki Polskiej. Szkolenia skierowane są do doktorantów oraz pracowników naukowych z jednostek naukowych, które swoją siedzibę mają na terenie Polski. W szkoleniu mogą wziąć udział także absolwenci studiów doktoranckich, jeśli od momentu otrzymania przez nich stopnia doktora nie minęło więcej niż 12 miesięcy.

Zgodnie z informacjami organizatorów szkolenia z zakresu zarządzania projektami badawczymi będą odbywały się w następujących terminach:

• 9-10 marca 2015 r. w Poznaniu,
  • 11-12 marca 2015 r. w Poznaniu.
Istnieje możliwość zapisania się tylko na jeden z wymienionych powyżej terminów. Szkolenia adresowane są do osób, które mają niewielkie doświadczenie w popularyzowaniu prowadzonych przez siebie badań. Szkolenie będzie prowadzone w języku angielskim.

Osoby zakwalifikowane do udziału w szkoleniu będą miały zapewnione wyżywienie. Bezpłatny nocleg będą miały zapewniony osoby spoza miasta, w którym odbywają się szkolenia. Zapisy na szkolenia prowadzone są za pośrednictwem platformy https://szkolenia.fnp.org.pl/.

Strona internetowa szkoleń z upowszechniania nauki od FNP

Harmonogram bezpłatnych szkoleń w 2015 r.