Do 2 marca 2015 r. trwają zapisy na szkolenia z zakresu negocjacji dla naukowców. Szkolenie adresowane jest do doktorantów oraz pracowników jednostek naukowych, których siedziba znajduje się na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. W szkoleniu mogą wziąć udział także absolwenci studiów doktoranckich, jeżeli od ich ukończenia nie minęło 12 miesięcy. Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne.
Zgodnie z informacjami organizatorów szkolenia odbędą się w następujących miastach i terminach:
  • 16-17 marca 2015 r. w Poznaniu,
  • 18-19 marca 2015 r. w Poznaniu.

Podczas szkolenia będą poruszane następujące zagadnienia:

• Fazy i proces negocjacji;
  • Style negocjowanie;
  • Typy negocjatorów i skuteczne strategie;
  • Naturalny typ negocjatora;
  • Techniki manipulacji i gier negocjacyjnych;
  • Relacja partnerska w rozmowach;
  • Podstawowe metody i narzędzia uzyskiwania zobowiązań w negocjacjach;
  • Strategie i sposoby postępowania z roszczeniowym partnerem.
Zapisy na szkolenie prowadzone są za pośrednictwem strony https://szkolenia.fnp.org.pl/. Istnieje możliwość zapisania się tylko na jeden z podanych powyżej terminów. FNP zapewnia pokrycie kosztów wyżywienia oraz noclegu przed i w trackie szkolenia (dla osób spoza miasta, w którym organizowane jest szkolenie).

Strona internetowa szkoleń z zakresu negocjacji dla naukowców