Do 31 marca 2015 r. trwa nabór zgłoszeń w ramach projektu Young Innovators. W jego ramach osoby, które nie ukończyły 30. roku życia, mają możliwość odbycia bezpłatnych szkoleń, warsztatów, spotkań ze specjalistami oraz płatnych staży.

Zgodnie z regulaminem konkursu swoje zgłoszenia mogą przesyłać studenci trzeciego, czwartego, piątego roku lub absolwenci, którzy w chwili złożenia aplikacji nie ukończyli 30 roku życia.

Jak informują organizatorzy projektu Young Innovators:
"Do udziału zapraszamy osoby, które zorientowane są na szeroko pojęte innowacje i chcą rozwinąć swoje umiejętności związane z projektowaniem, analizowaniem, finansowaniem oraz wdrażaniem innowacji w biznesie. Projekt dotyczy innowacyjnych rozwiązań w biznesie jak i innowacyjnych produktów czy start-up’ów."
Szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć w jego regulaminie, który dostępny jest na stronie internetowej organizatora.