Centrum Promocji Informatyki zaprasza wszystkich naukowców oraz pracowników uczelni, jednostek naukowych, badawczych, i badawczo-rozwojowych na warsztaty z pisania artykułów naukowych. Czytelnicy serwisu www.granty-na-badania.com mają zapewniony 10% rabat na udział w warsztacie.
Warsztaty odbędą się 14 kwietnia 2015 r. w Warszawie. Kompletny program warsztatów mogą znaleźć Państwo na stronie Centrum Promocji Informatyki. Podczas warsztatów poruszone zostaną następujące zagadnienia:
  • Wprowadzenie do publikowania naukowego
  • Zanim zaczniemy pisać
  • Warsztat autora
  • Proces wysyłania artykułu do czasopisma
  • Peer-review proces
  • Po wysłaniu artykułu
Uczestnicy warsztatów nabędą praktyczną wiedzę i umiejętności z zakresu publikowania naukowego. Poznają metody efektywnego pisania pozwalające na przygotowanie i wysłanie artykułów naukowych do międzynarodowych czasopism.

Warsztaty poświęcone będą procesowi publikowania naukowego począwszy od organizacji badań pod kątem publikacji, poprzez warsztat autora, organizację tekstu, wybór czasopisma, zgłoszenie artykułu, kontakt z redakcją aż do promocji opublikowanej pracy.

Nabytą praktyczną wiedzę, uczestnicy będą w stanie zastosować natychmiast przy pisaniu swojej aktualnej lub kolejnej publikacji naukowej. Przedstawione techniki pozwolą uczestnikom pracować bardziej efektywnie i w sposób przynoszący więcej satysfakcji z procesu pisania.

Czytelnicy serwisu www.granty-na-badania.com mogą skorzystać z 10% rabatu na udział w szkoleniu, rejestrując się na nie za pośrednictwem formularza, dostępnego pod tym linkiem - kliknij!
  • 850 zł + 23% VATRABAT 10% 765 zł + VAT - przy zgłoszeniach przesłanych do dnia 3 kwietnia 2015 r.
  • 990 zł + 23% VATRABAT 10% 891 zł + VAT - przy zgłoszeniach przesłanych od dnia 4 kwietnia 2015 r.