W dniu 24 października 2016 roku odbyło się spotkanie informacyjne nt. „Możliwości aplikowania o środki na badania naukowe z różnych źródeł”.

Gospodarzami spotkania byli prorektor ds. badań i rozwoju prof. Tadeusz Łagoda oraz prorektor ds. nauki prof. Marian Łukaniszyn.  Podczas spotkania ofertę programową instytucji takich jak Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowe Centrum Nauki, Fundacja na rzecz Nauki Polskiej, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz ofertę w ramach programu Horyzont 2020 przedstawili odpowiednio pracownicy Biura Obsługi Badań Naukowych oraz Działu Współpracy i Rozwoju. Ponadto, prof. Łagoda przedstawił kilka cennych uwag na temat przygotowywania wniosków bazując na swoim doświadczeniu jako eksperta zasiadającego od kilku lat w Korpusie Ekspertów Narodowego Centrum Nauki.

Szczegóły dotyczące podejmowanych tematów znaleźć można w prezentacjach, które są dostępne poniżej oraz na stronach internetowych biur: www.bobn.po.opole.pl oraz www.fundusze.po.opole.pl.

Serdeczne dziękujemy uczestnikom za zainteresowanie i przybycie na spotkanie.

Zachęcamy do zgłaszania zapotrzebowania na organizację spotkań na temat możliwości pozyskiwania środków nie tylko na badania naukowe, ale także z innych funduszy na szczeblach poszczególnych wydziałów. Zgłoszenia chęci zorganizowania spotkań prosimy przesyłać na adresy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zachęcamy do zapoznania się z prezentacjami:

Prezentacja BOBN

Prezentacja DWiR