CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A A A A
PROJEKTY
BADAWCZE
DYSCYPLINY
NAUKOWE
NAGRODY
I SYPENDIA
SZKOŁA
DOKTORSKA
AWANSE
NAUKOWE

Na podstawie § 1. ust. 11  Regulamin przyznawania grantów Rektora Politechniki Opolskiej w konkursie DELTA stanowiącego załącznik do zarządzenia nr 26/2021 Rektora Politechniki Opolskiej z dnia 25.03.2021 r. ogłoszony został I nabór wniosków do konkursu DELTA.

Wnioski należy składać w terminie do dnia 11 kwietnia 2021 r. do Działu Nauki wyłącznie  w formie elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Przyjmowane będą wyłącznie wnioski przesłane ze służbowej skrzynki kierownika projektu w domenie PO. Wnioski złożone po terminie nie będą rozpatrywane w danej edycji konkursu.

Kontakt w razie pytań:

Magdalena Mrozek, tel. 77 449 8242, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ewa Wostal-Krawiec, tel. 77 449 8753, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Z Regulaminem konkursu można zapoznać się na stronie: iNET (Intranet) | Politechnika Opolska (dostępne po zalogowaniu)