CZCIONKA:
KONTRAST:

Strona główna Działu Nauki Politechniki Opolskiej

PROJEKTY
BADAWCZE
DYSCYPLINY
NAUKOWE
NAGRODY
I SYPENDIA
SZKOŁA
DOKTORSKA
AWANSE
NAUKOWE

Zapraszamy na zdalny dyżur ekspercki poświęcony portalowi Euraxess.

Wydarzenie odbędzie się 19 października 2021 roku w godzinach: 8:00-15:00.

Euraxess - Researchers in Motion to portal internetowy zainicjowany i prowadzony przez Komisję Europejską, który jest największą bazą zawierającą oferty pracy, staży i stypendiów z całego świata. Głównymi użytkownikami portalu są naukowcy planujący rozwinąć swoją karierę poprzez międzynarodową mobilność. Warto pamiętać, że obecnie pracę w charakterze naukowca można podjąć nie tylko na uczelniach wyższych, czy instytutach badawczych, ale również w sektorze przemysłowym. Co więcej, portal skierowany jest również do młodych naukowców, jeszcze studentów, którzy chcieliby skorzystać z ofert zagranicznych stypendiów. Dlatego, bez względu na posiadane doświadczenie, zachęcamy do korzystania ze wszystkich dostępnych możliwości portalu Euraxess.
Jeśli chcieliby Państwo zapoznać się ze wszystkimi funkcjami dostępnymi na portalu Euraxess, to serdecznie zapraszamy na dyżur ekspercki, który odbędzie się 19 października 2021 r. W trakcie spotkania pokażemy jak założyć darmowe konto, a także podpowiemy jak przygotować profil naukowca, który będzie widoczny dla innych, zalogowanych użytkowników.
Wydarzenie ma formę godzinnych konsultacji on-line ze specjalistą Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych UE.
Na dyżur obowiązuje wcześniejsza rejestracja.

O przyjęciu uczestników decyduje kolejność zgłoszeń.
W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z p. Anną Przybysz, konsultantką ds. programów ramowych UE, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 91 449 41 53.
Zapraszamy!