Konferencja LUMEN to największe forum debaty na temat zarządzania szkolnictwem wyższym w Europie Centralno-Wschodniej. Zainicjowany przez PCG Academia w 2015 roku LUMEN, zrzesza setki osób zaangażowanych w profesjonalne zarządzanie uczelniami – rektorów, kanclerzy i menedżerów. Konferencja LUMEN 2021odbędzie się w dn. 23 i 24 listopada w formule online.

LUMEN 2021 poprowadzony będzie w trybie online, z udziałem prelegentów i moderatorów zgromadzonych w profesjonalnym studiu nagraniowym w Warszawie. Pierwszy dzień konferencji będzie poświęcony zagadnieniom o charakterze strategicznym, tj. wsparcie finansowe uczelni w ramach Krajowego Planu Odbudowy, ewaluacja działalności naukowej, internacjonalizacja oraz zrównoważony rozwój uczelni. Drugi dzień skoncentrowany będzie na zarządzaniu operacyjnym i przedstawieniu konkretnych rozwiązań zarządczych oraz informatycznych mających na celu poprawę efektywności działania polskich szkół wyższych.

Zapraszamy Państwa do rejestracji i do aktywnego udziału w siódmej, międzynarodowej konferencji LUMEN 2021.

Szczegółowy program